Telefonla Ara Whatsapp irtibat
×
Görsel Medya

Medya ilişkileri veya tanıtım, davranışı etkilemek ve değiştirmek için güçlü bir araçtır. Bir ürün, hizmet, sorun veya kuruluş için kritik, üçüncü taraf desteği sağlar. Reklam veya doğrudan pazarlama gibi daha doğrudan iletişim biçimlerinin aksine, bir gazeteci aracılığıyla iletişim kurmak, diğer iletişim biçimlerinin eşleşemeyeceği değerli ve aranan bir güvenilirlik sağlar.


Bir reklam veya broşürden daha inandırıcı olsa da, mesajınızı medya aracılığıyla iletmek çok daha zordur. Medya İlişkileri, halkla ilişkilerin bir yönüdür. Medya ilişkileri yalnızca şirket ve medya arasındaki ilişkiye odaklandığından, terimler birbirinin yerine kullanılamaz. Şirketin hikayesini anlatmak için halkla ve kilit paydaşlarla doğrudan etkileşim kurmak yerine farklı medya kuruluşlarını ve kapsamını kullanırlar.


Birinci sınıf bir iletişim stratejisinde başarının anahtarı, güçlü halkla ilişkilerin güçlü medya ilişkileriyle birleşimidir. Kazanılan medya, daha geniş ve daha kapsamlı başarılı bir Halkla İlişkiler stratejisi oluşturan bulmacanın sadece bir parçasıdır .


Bu konudaki faaliyet alanlarımızın başlıkları:


- Medya İlişkileri
- Konu ve Gündem Yönetimi
- Stratejik Danışmanlık
- Algı ve İtibar Yönetimi
- Digital PR İletişimi